Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - gaśnie na wolnych obrotach
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 28.04.2024 11:56



Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
gaśnie na wolnych obrotach 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2010 18:52
Posty: 6
Miejscowość: Swornegacie
Quad: Yamaha bruin 350
PostWysłany: 19.04.2012 12:08 
gaśnie na wolnych obrotach
Witam!
wracalem sobie do domku zatrzymalem się na chwile spadly obroty i zgasl mi, jak go chcialem odpalic to tylko na ssaniu, inaczej się nie da...na wysokich obrotach działa normalnie-nie ma utraty mocy itp. Został sprawdzony gaźnik(dwa razy)wszystkom ok.Potem przełożyliśmy z innego i też to samo :płacz: Świeca też wymieniona na nową. Nie mam już pomysłu. Mial ktoś podobne problemy? Czytałem na forum,ale nic nie mogę znaleźć! Proszę o pomoc :zalamka:

:lol:

pozdrawiam


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 07.08.2010 20:27
Posty: 209
Quad: Misiek
PostWysłany: 25.04.2012 17:51 
Re: gaśnie na wolnych obrotach
Mi też tak gasł wyczyściłem bak, gażnik i wszystko ok, może benzyna nie może swobodnie płynąć tam jest takie siteczko koło kranika zobacz tam:D, a może masz za niskie obroty przy gażniku jest t aka linka a na końcu niej śrubka tam się obroty zwiększa spróbuj zwiększyć, jeśli jeszcze jakieś pytania to pisz:D


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.02.2010 18:52
Posty: 6
Miejscowość: Swornegacie
Quad: Yamaha bruin 350
PostWysłany: 25.04.2012 18:03 
Re: gaśnie na wolnych obrotach
To wszystko już było robione...okazało się ze impulsator jest do wymiany.Pozdrawiam :)


 
Profil Gadu-Gadu WWW

Rejestracja: 02.07.2012 18:05
Posty: 7
Quad: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 19.08.2012 17:14 
Re: gaśnie na wolnych obrotach
Witam nie chce zakładać nowego tematu wiec napiszę tutaj z powodu podobnych objawów.
Mianowice problem powstał kilka dni temu kiedy to bruinem przejechałem przez nie wielką wodę i nagle zgasł. Przez chwilę w ogole nie chciał odpalić,ponzniej tylko na ssaniu,lecz po wyłaczeniu ssania znowu zgasł. Kiedy już udało mi się go uruchomić i na luzie bez problemu chodził po wrzuceniu biegu i dodaniu pomału gazu odrazu gaśnie. I tak się dzieje cały czas kluczyk -> zapłon -> chodzi na wolnych na luzie -> bieg ->gaz i gaśnie odrazu. Zeby wrócić do domu musiałem na gaźniku zwiększyć obroty, ponieważ wtedy nie gasł jak dawałem gazu ale za to znwou po wrzuceniu biegu strasznie zgrzytało z powodu zbyt wysokich obrotów, oraz tak strzelał z wydechu ze kolega który za mną jechał prawie nie narobił w gacie :-|
Jak myślicie co może być tego przyczyną ???? pozdrawiam i czekam na jakies porady.


Ostatnio zmieniony przez Karm3L 19.08.2012 17:14, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.01.2012 18:33
Posty: 489
Quad: Suzuki King Quad 700 i Grizzly 660
PostWysłany: 19.08.2012 17:19 
Re: gaśnie na wolnych obrotach
Wolabym cholowac quada niz wbijac bieg na wyzszych obrotach, uszkodzisz skrzynie. Ja tak mialem w kingu ze jak przelatywalem przez wode to gasl jak odpalil znowu zgasl, ale za "entym" razem już chodzil.

Objaw przedziurawiony kapturek fajki. Ale cos wydaje mi się ze u Ciebie to nie będzie to.

_________________
Sprzedam Go Pro Hero 2 700zł. Nie mam polskich znakow, wiec proszę nie krzyczec - do moderatorzy :)


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 02.07.2012 18:05
Posty: 7
Quad: Yamaha Bruin 350
PostWysłany: 19.08.2012 17:25 
Re: gaśnie na wolnych obrotach
coffe napisał(a):
Wolabym cholowac quada niz wbijac bieg na wyzszych obrotach, uszkodzisz skrzynie.



Tylko ze byłem po środku niczego i do chaty naprawdę miałem trochę kilometrów. Czekałem do momentu az oborty spadną na maxa i dopiero wrzucałem bieg ale to i tak konczylo się skrzypieniem ze skrzyni,wtedy odrazu dawałem gaz i można bylo jechac, lecz jak tylko odjełem gaz to znwou przestawał chodzić.


Cytuj:
Ja tak mialem w kingu ze jak przelatywalem przez wode to gasl jak odpalil znowu zgasl, ale za "entym" razem już chodzil.

Moj bruin nigdy takiego czegos nie zrobił,topiełm go po filtr powietrza i chodził jak zegarek, teraz przejechałem przez nie wielką wodę i już mam problem....


 
Profil

Rejestracja: 16.02.2009 18:05
Posty: 35
Miejscowość: Radom
Quad: Yamaha Bruin 350 4x4
PostWysłany: 30.03.2013 11:48 
Re: gaśnie na wolnych obrotach
rozwiązałeś ten problem? co to było? bo mam tak samo pali tylko na ssaniu po chwili sam gaśnie lub po najmniejszym dodaniu gazu od razu gaśnie


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.