Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.10
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 07:47



Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.10 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.05.2012 13:59
Posty: 10
Miejscowość: Wisła
Quad: Suzuki KQ 750
PostWysłany: 27.10.2013 18:48 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Dziekujemy za bardzo udana impreze :D
Super organizacja, ludzie i niesamowite miejsce :D

_________________
ATV LUZAK TEAM


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21.11.2011 17:50
Posty: 168
Miejscowość: RST SQUAD
Imię: Robert
Quad: G 700
Poprzednie quady: G 400
PostWysłany: 27.10.2013 20:09 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Byłem widziałem i napiszę tylko tyle: ocena wszystkiego co dotyczyło tej rundy w skali od 0 do 9 to daję 10 :D :D :metal: :okok: :okok:

_________________
Robię to co lubię a lubię to co robię
RST SQUAD


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.09.2010 16:41
Posty: 18
Miejscowość: Węgrów / Warszawa
Quad: Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 28.10.2013 09:22 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Czy ktoś może wrzucic wyniki klasyfikacji generalnej po 3 rundach?? :)


 
Profil Facebook WWW
ATV Polska Member

Rejestracja: 23.11.2003 19:41
Posty: 161
Miejscowość: Żarki k/Częstochowy
PostWysłany: 28.10.2013 10:09 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Tyle szykowania się i już po wszystkim.
Tą edycje uważam za jedną z najlepszych , baza super na pełnym wypasie (szkoda tylko że nie było czasu skorzystać z wszystkich atrakcji :)).
Teren do jazdy w sam raz , prawie wszystko na kole . Szkoda że nie poszło nam na odcinku nocnym ale cóż czasami tak jest.
Wielkie uznanie dla Jacka , Patryka i pewnie jeszcze setki innych osób które brały udział w organizacji tej imprezy.
Oczywiście też i dla pani Prezes która jest w stanie ogarnąć ten cały bajzel :wizi:
Mam nadzieje że Przeprawowy Puchar Polski na stałe będzie już wpisany w w kalendarz imprez.
pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia .


Ostatnio zmieniony przez jarek, 28.10.2013 10:09, edytowano w sumie 1 raz



 
Profil
MOTOMIKULSKI.PL
MOTOMIKULSKI.PL
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30.08.2008 11:26
Posty: 865
Miejscowość: Krosno
Quad: Suzuki-Yamaha-Honda-Polaris-Can Am-Arctic Cat
PostWysłany: 28.10.2013 10:45 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Serdecznie dziękuje wszystkim za świetny klimat, możliwość bycia na kolejnej edycji i pomocy jako obsługa organizatora.
Dziękuje wszystkim uczestnikom za to iż podporządkowywali się do naszych próśb i zaleceń.
Uważam że ta runda była świetna pod względem bazy, terenu i organizacji, ale to już niech sami uczestnicy ocenią.
Myślę że kolejne Rundy też was zaskoczą nowinkami ze strony organizatorów :D

_________________
Serwis - Części - Akcesoria
Wyprawy ATV/UTV do Rumunii
Zapraszam
http: http://www.motomikulski.pl
https://www.facebook.com/motomikulski?ref=hl


 
Profil Facebook WWW
ATV Polska Member
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02.02.2012 11:18
Posty: 7
Quad: Honda Rincon 680
PostWysłany: 28.10.2013 15:20 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Witam

dziękuję bardzo za fajny rajd
Podobało mi się pozałatwianie tematów z ludźmi którzy mieli pola w okolicy rajdu.
Wiec ni miałem żadnych przykrych niespodzianek z tubylcami.
Wyciągarka używana symbolicznie.

Fajna atmosfera
wszystko tak jak ma być
działajcie dalej

Robbo


 
Profil Tlen Gadu-Gadu
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.09.2012 16:45
Posty: 208
Miejscowość: RST Squad.
Quad: Can-Am Renegade X-MR 1000R
Poprzednie quady: Kawasaki Brute Force 750i
PostWysłany: 28.10.2013 18:18 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Fajnie było tylko brakowało frytek z Biedruska:)

_________________
Prawo Balaniego: Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie
drzwi toalety się znajdujesz


 
Profil

Rejestracja: 13.11.2010 13:42
Posty: 28
Quad: KQ 700
PostWysłany: 28.10.2013 20:04 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Impreza na uważam najwyższym poziomie
Najlepsza w sezonie pod każdym względem
Co do tras to widać że układał to prawdziwy rajder
Aco do reszty to naprawde pogratulować pani prezes
Oby zawsze tak było
Pozdrawiam organizatorów i wszystkich moich znajomych


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03.01.2011 16:40
Posty: 527
Miejscowość: Kraków
Quad: Grizzly 660
PostWysłany: 28.10.2013 20:14 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Hejka :D .
Wreszcie ochłonąłem po imprezie jaką nam zaserwowali organizatorzy III RUNDY PPP.
Byłem na wielu podobnych imprezach, ale ostatnia runda PPP pobiła wszystkie, we wszystkich kategoriach.
Organizatorzy zorganizowali rajd dla uczestników w kilku klasach i każdy z uczestników nie miał łatwo :okok:.
Poczucie bezpieczeństwa na każdym odcinku trasy było odczuwalne za co wielki szacun organizatorom którzy zaangażowali służby medyczne, policję, straż pożarną i ich samych było wszędzie pełno.
Sama walka na trasie nie była ciśnieniowa, zauważalna była bezinteresowna pomoc , z której sam skorzystałem i również pomogłem innym.
Leciałem w klasie extreme, elektroniczne czytniki w mojej opinii to rewelacja, obsługa jedną ręką, koniec z nieczytelnymi pieczątkami.
Obserwując poziom imprez a chcę brać udział w kolejnych rajdach organizowanych przez ATV POLSKA uważam że lepiej być nie może, oby ten poziom się utrzymał :D .
Wielkie dzięki dla organizatorów oraz uczestników za super klimat.
Pozdrawiam.
Romek.

_________________
ATV-IRBIS-SQUAD
Gipsman


 
Profil
A.P.T. Poznań Team
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.01.2009 15:27
Posty: 445
Miejscowość: POZNAŃ
Quad: JEDYNY SŁUSZNY !!! GRYZZLI,DRAPALI,STRZELALI!!!
Poprzednie quady: TRANSFORMER SP800
PostWysłany: 28.10.2013 20:15 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
No i ja coś dorzucę . Była to NAJLEPSZA EDYCJA , tak ja to mówię największy miłośnik BŁOTA . Tak tak to była najlepsza edycja . Ja nienawidzę drapek , stromych zjazdów i najgorsze trawersów , po prostu nienawidzę . Do tego wystartowałem nową maszyną ,którą udało mi się przed rajdem przejechać aż 30 km . Ale powiem to jeszcze raz to była NAJLEPSZA EDYCJA . Przepiękna baza rajdu, warto tam pojechać choćby na weekend ,trasa mega ale to mega techniczna niekiedy Grizzlak nie mieścił się miedzy drzewami tak było wąsko, podjazdy strome że na niedzielnej pojeżdżawce nie wjechałbym tam nawet za kasę , tereny przepiękne, pogoda super . Można by było tak dalej wymieniać i wymieniać .Ale nie ma sensu kto nie był i tak z opisu tego nie poczuje a ci co byli to wiedzą o czym piszę .
Można zobaczyć relację zdjęciową mojej Ukochanej Żonki tym razem niestety tylko z bazy rajdu ( z wiadomych powodów :D )
https://www.facebook.com/pages/Quad-Kli ... 579457515#

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców wszystkich Klas .
Organizatorom gratuluję sukcesu jakim niewątpliwie był pierwszy w historii Przeprawowy Puchar Polski !!!!

_________________
ZDJĘCIA Z WYPADÓW
http://www.picasaweb.google.com/Polaris.SPORTSMAN78
A FILMIKI TU
http://www.youtube.com/user/polarissp800
A.P.T-ATV.POZNAŃ.TEAM


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24.07.2009 16:33
Posty: 446
Miejscowość: BRODNICA
Quad: outy 1000 camo
Poprzednie quady: Suzuki Kingquad 750 axi
PostWysłany: 28.10.2013 22:07 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Ach co to był za rajd. :wizi: ,poprostu bomba
Moim zdaniem podsumowanie tego sezonu było na najwyższym poziomie,cała impreza,baza noclegowa ,trasy,pogoda- super ,i to wszystko 30 km od domku :^^D:
Tak jak pisze STRONG MAN aż dziwne ale nie brakowało mi błota,za to śmigaliśmy odcinek w fajnej kamienistej rzece,piękne wąwozy a w nich usytuowane pieczątki,a jak ktoś miał,, kochones''to robił większość pieczątek bez zsiadanie z quada ,były piękne długie podjazdy,pogoda jak na koniec października dopisała na medal,cieplutko na odcinku nocnym i dziennym też,niektórzy nie mieli tyle szczęścia i troszeczkę poobijali quady i siebie więc aż tak łatwo nie było.Bankiet full wypas ,muza ma żywo-extra ,powiem po chłopsku - żarcie wypas :wizi: ,no i najważniejsze-drodzy organizatorzy nie ważcie się wracać do pieczątek,transpondery czy jak wy to tam nazywacie to jest chit sezonu i pewnie nikt już nie chce wiedziec co to pieczątki
Podziękowania dla wszystkich organizatorów i pomocników III Rundy PPP.
BEZ WĄTPIENIA TO BYŁ NAJLEPIEJ ZORGANIZOWANY RAJD NA JAKIM BYLIŚMY
POZDRAWIAM shuller
TEAM BRODNICA


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.02.2009 22:15
Posty: 1824
Miejscowość: BIESZCZADY - Cisna
PostWysłany: 29.10.2013 02:37 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
.................. normalnie szczęka opada jak się czyta Wasze opinie. Praca przy organizacji tej rundy jako obsługa organizatora ATV Polska była dla mnie dużym wyzwaniem i czystym spontanem ( tutaj duże dzięki dla Jacka Bujańskiego za zaufanie przy tworzeniu trasy dla adventure dzień i noc ).
Ze swojej strony bardzo dziękuję za wspólny czas na trasie z pozycji wózka golfowego z żółta kamizelką, spotkania po latach z wieloma z was i ciągła zazdrość za to co mam nadzieje przezywaliście na trasie a ja nie :diabeł: .
Wiadomą rzeczą jest że pewnie nie ma możliwości uszczęśliwić każdego z was przy ograniczonym i zawężającym się dostępem do terenów pod rajdy w Polsce, jednak ATV Polska starania takie jak widać czynni za co dla nich duże brawa . Dobór terenu wyraźnie świadczy o wielkim doświadczeniu J.B. a że nie był to rajd polegający na ciągłym testowaniu wyciągarek a na kreatywności, myśleniu i analizowaniu terenu to zwyczajny fakt.
Szło z koła bo miało iść :pop: .
Gratulację dla zwycięzców, pozostałym uczestnikom za determinację i wolę walki.
ATV Polska za to że im się chce i nie brak im fajnych pomysłów !
Tym zaś co mimo wszystko nie dali rady bez względu na zajęte miejsce i łamali regulamin jeżdżąc po cudzych linach od wind, śmigali po polach uprawnych, nie udzielali pomoc uczestnikom tego potrzebującym, tym co nie rozumieją ducha rywalizacji i zasad Fair play - zaczynacie być w mniejszości i kiedyś będzie Wam łyso głównie przed sobą :kier:
Pozdrowienia z Bieszczad :ily:
Dzikus


 
Profil

Rejestracja: 31.10.2011 19:08
Posty: 84
Miejscowość: RST SQUAD
Quad: Yamaha Gryzzli 700
PostWysłany: 29.10.2013 09:13 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Witam serdecznie :lol: wszystkich forumowiczów
Od siebie tylko dodam że podpisuje się pod tym co napisali Koledzy wczesniej obiema rekami :hura: :hura:
Tereny super, organizacja super,odbyło się bez upadków :lol: chociaż co niektórych jak quad nie zrzucił to postarała się o to ławka :D :D ,kto widział to wie o czym mówię

do nastepnego :kier: :kier:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19.02.2008 12:50
Posty: 414
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Imię: Tomek
Quad: MAVERICK 1000 XRS, Renegade 800XXC, Grizzly 700
Poprzednie quady: sporo tego było...
PostWysłany: 29.10.2013 10:00 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
To i ja parę słów od siebie. Po Biedrusku (z mieszanymi uczuciami) stwierdziliśmy z moim team partnerem, że damy ATV Polska jeszcze jedną szane i...bardzo słusznie. Liczyłem na zakończenie zorganizowane na szybko po zmianie lokalizacji ale bardzo się zdziwiłem.
Lokalizacjia-mistrz, hotel-mistrz, trasa-mistrz, bankiet-mistrz. Czyli macie u nas MISTRZA za tą eliminację i zakończenie sezonu.
Trasa wymagająca ale tak ułożona, że quada na myjce spłukałem za 5zł i jest jak nówka.


DZIKI - husky napisał(a):
Tym zaś co mimo wszystko nie dali rady bez względu na zajęte miejsce i łamali regulamin jeżdżąc po cudzych linach od wind, śmigali po polach uprawnych, nie udzielali pomoc uczestnikom tego potrzebującym, tym co nie rozumieją ducha rywalizacji i zasad Fair play - zaczynacie być w mniejszości i kiedyś będzie Wam łyso głównie przed sobą :kier:


Osobiście nie widziałem aktów wandalizmu, natomiast z chamstwem się spotkałem. Grzecznie staliśmy w kolejce do pieczątki (ok 10min) po czym jezden z zawodników ominął całą kolejke wpier...ąc się po pieczątke. Padło parę cierpikch słow z naszej str ale kara przyszła po 2min...wycofując się po zdobyciu pieczątki urwał kartę. Pozdrowienia dla gościa z grizzlaka :D

Jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców i podziekowania dla organizatorów :okok:


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06.09.2013 00:08
Posty: 286
Miejscowość: Gdańsk
Imię: Emil
Quad: Outlander LTD 1000
Poprzednie quady: CF Moto x8
PostWysłany: 29.10.2013 11:35 
Re: III R. Przeprawowego Pucharu Polski Golub-Dobrzyń 25-27.
Salto nr 2/3 dopiero po 3 salcie z podwójnym tulupem quad nie nadawał się do jazdy którego niestety nie udało mi się nagrać.


Ostatnio zmieniony przez VEEGO 29.10.2013 11:35, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.