Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 18:58



Odpowiedz  [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :( 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11.04.2014 11:27
Posty: 1490
Imię: Piotr
PostWysłany: 29.11.2014 17:39 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Lukasz a do którego momentu doczekałeś?
Bo ja do czegoś ta z rury
dla mnie frajer .............................


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09.09.2008 10:09
Posty: 654
Miejscowość: Pabianice
Quad: Yamaha Grizzly 660
Poprzednie quady: Lucky Star 250, Polaris Predator 500
PostWysłany: 29.11.2014 22:52 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Cieżko stwierdzić Piter.

_________________
Pozdro
Łukasz


 
Profil Gadu-Gadu
Awatar użytkownika
Zbanowany

Rejestracja: 29.08.2014 20:44
Posty: 247
Miejscowość: Jaworzno
Quad: Yamaha Grizzly 700 FI
PostWysłany: 30.11.2014 03:38 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
jeszcze jakby można było zrozumieć słowa


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2014 00:00
Posty: 13
Miejscowość: Radziszów
Imię: Katarzyna
Quad: Kingquad 750
PostWysłany: 10.03.2015 15:04 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Hmmm, że też nie szkoda mu czasu na zajmowanie się czymś tego typu...

_________________
tokaSQUAD na: youtube / facebook :D


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.12.2010 22:10
Posty: 184
Miejscowość: Bełchatów
Quad: Yamaha Grizzly 450
Poprzednie quady: Chinol 250 :)
PostWysłany: 10.03.2015 21:33 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Piszecie że tekst to dno, że piosenka debilna, że wykonawca idiota.. ale niestety, prawda jest taka że jest w tym trochę prawdy, bo nie każdy quadowiec potrafi się zachować na drodze. W moim rejonie zbyt wielu quadów nie ma, ale tych co się spotyka to w większości za dużo oleju w głowie nie mają, może przez to że to dzieci którym rodzice kupili zabawkę więc trzeba przyszpanować na wiosce, czy przed kolegami :) Wielu wsiadając na swoją maszynę wyłącza myślenie, zdaje mu się że jest królem bo jedzie quadem, a hołota niechaj mi z drogi prycha ! Całkowicie zapominając o innych spotykanych na swej drodze. Na pewno wielu z was koledzy/koleżanki spotkało się z takimi zachowaniami, pewnie są tacy tutaj co takie zachowania uskuteczniają mimo że się do tego nie przyznają. Najgorsze jest to że czasami wystarczy jedno nieodpowiednie zachowanie na quadzie aby w oczach innej osoby stać się wariatem na motorze z czterema kółkami.. potem skutki można oglądać na yt w postaci piosenek, czy jakiś artykułach o wariatach quadowcach :)

POZDRO !


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2014 00:00
Posty: 13
Miejscowość: Radziszów
Imię: Katarzyna
Quad: Kingquad 750
PostWysłany: 10.03.2015 22:15 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Mumino napisał(a):
Piszecie że tekst to dno, że piosenka debilna, że wykonawca idiota.. ale niestety, prawda jest taka że jest w tym trochę prawdy, bo nie każdy quadowiec potrafi się zachować na drodze. W moim rejonie zbyt wielu quadów nie ma, ale tych co się spotyka to w większości za dużo oleju w głowie nie mają, może przez to że to dzieci którym rodzice kupili zabawkę więc trzeba przyszpanować na wiosce, czy przed kolegami :) Wielu wsiadając na swoją maszynę wyłącza myślenie, zdaje mu się że jest królem bo jedzie quadem, a hołota niechaj mi z drogi prycha ! Całkowicie zapominając o innych spotykanych na swej drodze. Na pewno wielu z was koledzy/koleżanki spotkało się z takimi zachowaniami, pewnie są tacy tutaj co takie zachowania uskuteczniają mimo że się do tego nie przyznają. Najgorsze jest to że czasami wystarczy jedno nieodpowiednie zachowanie na quadzie aby w oczach innej osoby stać się wariatem na motorze z czterema kółkami.. potem skutki można oglądać na yt w postaci piosenek, czy jakiś artykułach o wariatach quadowcach :)

POZDRO !


Nie sposób nie przyznać Ci racji. Spotka się na swojej drodze idiotę na quadzie, i z góry wszystkich wrzuca się do jednego worka... niestety takie zachowanie jest częstym zjawiskiem.

_________________
tokaSQUAD na: youtube / facebook :D


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20.09.2011 17:37
Posty: 3420
Miejscowość: wielkopolska wschodnia
Imię: Robert
Quad: g700 2014 camam 800xxc 2015
Poprzednie quady: Eiger, KVF 650, g700 2012
PostWysłany: 10.03.2015 22:34 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Panowie, bo to jest nasze złe podejście.
Będąc na zimowych patry u chłopaków z quadowych bezdroży trafiła mi się taka akcja:
Jedziemy po traku, a tu nagle wyskakuje facet na drogę lekkko zdenerwowany i że jako jadę pierwszy do mnie że ktoś rozorał drogę i pole. Ja dojechałem do niego, zgasiłem maszynę , kask z głowy i spokojnie pytam się co jest grane. Facet lekko zbaraniał i już spokojnie ze to i tamto. przyznałem mu rację, bo też nie lubie jak buractwo jeżdzi mi po polu, i gadamy spokojnie, wtem wypaduje jakaś baba i od nowa że jechał że zaorał , ja spokojnie , że wiem ,rozumiem, ale co mam zrobić jak to nikt z nas, z no włąśnie , było nas 8 maszyn, powylatywał ojeszcze kilka ludzi, najpierw nerwy ,ale jak widzieli że luz, no to jakoś poszło. choc było kilka wideł i lekko się spietrałem, odbyło się na spokojnie, zawróciliśmy i pojechaliśmy gdzie indziej.
Ogólnie to jeden burak potrafi spiepszyć dobre wrażenie kilku normalnych.


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.03.2014 00:00
Posty: 13
Miejscowość: Radziszów
Imię: Katarzyna
Quad: Kingquad 750
PostWysłany: 10.03.2015 22:53 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
robertmuszka napisał(a):
to jest nasze złe podejście.

Trafiłeś na fajnych ludzi. Za każdym razem, gdy próbowałam z kimś pogadać, to czułam się, jakbym rzucała grochem o ścianę. Chyba nawet nie próbowali mnie słuchać, tylko machanie rękami i krzyki. Inna sprawa, że być może nie jestem wystarczająco elokwentna, hmm..

_________________
tokaSQUAD na: youtube / facebook :D


 
Profil Facebook WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15.12.2010 22:10
Posty: 184
Miejscowość: Bełchatów
Quad: Yamaha Grizzly 450
Poprzednie quady: Chinol 250 :)
PostWysłany: 11.03.2015 03:10 
Re: Bartek Kalinowski - 'piosenka quadowca' :(
Piszesz Robert o takim zdarzeniu.. jakieś 20km od mojego miejsca zamieszania kilku chłopaków na quadach rzekomo zniszczyło kapliczkę przy drodze, ile w tym prawdy i jakie zniszczenia były to nie wiem, ale co się okazało babcie tak protestowały i domagały się sprawiedliwości że straż leśna robiła obławy w lasach na quadowców przez jakiś miesiąc czasu, głownie w tamtych rejonach, ale nawet na moim terenie widziałem wzmożony ruch pojazdów straży. Wszystko przez wybryki jakiś baranów. Tak jak to Kasuki stwierdziła "Spotka się na swojej drodze idiotę na quadzie, i z góry wszystkich wrzuca się do jednego worka", co z tego że pole zorał quadem jakiś szczeniak, albo grupkę ludzi idącą lasem zakurzył jakiś imbecyl, co z tego że całymi dniami w te i z powrotem po wiosce lata gościu na quadzie jak poparzony i hałasuje bo się boi w teren pojechać maszyną.. co z tego ? skoro z powodu jednostki, wszyscy jesteśmy traktowani jak wandale.
Osobiście nie miałem jeszcze problemów z agresywnymi ludźmi, chociaż nie raz przejeżdżając obok kogoś widziałem krzywe spojrzenia na mnie... gdy ktoś mnie zatrzymał to nie uciekałem jak poparzony tylko jak to Robert opisał w swoim zdarzeniu, quadzik off, kask off i zwykle zaczynało się od pretensji że hałasuje, że kurzę, że po lesie się nie jeździ, ale po chwili rozmowy pojawiają się pytania "jak się tym jeździ ? ile to kosztuje ?" i pożegnania w stylu "miłej przejażdżki i uważaj na straż leśną" :] ale to teraz trzeba by było uświadamiać każdego z osobna że nie wszyscy na quadach to wandale.


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.