Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - QUADMANIA #1/2015 - już jest
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 16.04.2024 11:51



Odpowiedz  [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
QUADMANIA #1/2015 - już jest 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 17.04.2015 21:58 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Już pisałem, że żartuję, ciężko na telefonie i tapatalku wyrazić co się chce. Zdecydowanie kawał dobrej roboty i oby tak dalej! Również liczę na to, że się będę mógł pochwalić nazwiskiem w gazecie w przyszłości :-)

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Moderator Działu Nasze maszyny
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31.07.2010 22:03
Posty: 862
Quad: XxX
PostWysłany: 17.04.2015 22:33 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Przeczytałem : )

Co mi się podobało najbardziej? Artykuł Sowiogórskie Mistrzostwa Offroad (SMOR 2014) Mieszko Bobowskiego oraz Czarnogóra - Albania 2014 Brawo!

Artykuł o 'Praniu brudów ' nie w moim stylu ,ale szacunek za pracę.



Sugestia z mojej strony. Artykuł Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM na stronie 58. Mógł by być napisany w 3 kolumnach na stronie tak jak inne artykuły , bo jakoś niewygodnie czyta się jednym ciągiem ;)

To tylko moja mała sugestia nie obrażać się :) Przyznaje 10/10 jest dobrze

_________________
Opisz swojego quada w dziale NASZE MASZYNY


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 18.04.2015 10:17 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Dziękuję za uznanie! :)

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29.12.2014 01:12
Posty: 43
Miejscowość: Żywiec
Imię: Dawid
Quad: Honda TRX 400ex
Poprzednie quady: Polaris phoenix 200
PostWysłany: 18.04.2015 11:42 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Ja jeszcze nie dostałem :(

_________________
Zapraszam na kanał :) https://www.youtube.com/user/michal7303/videos


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.08.2009 19:52
Posty: 380
Miejscowość: Krzątka/Nowa Dęba
Quad: LTZ 400/Warrior 350
PostWysłany: 18.04.2015 13:23 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Fajna gazetka, ciekawe materiały jak na pierwszy numer wyszło super :D prenumeratę zamawiam, mam nadzieję, że gazetki nie zdominują quady 4K i artykułów z ośkami będzie więcej 8)

_________________
Quady mój ustrój moje życie moja pasja


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 18.04.2015 15:38 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
:brawo1: :brawo1: za ilość materiału , co bym dodał -ceny gadżetów które po części opisujecie i fajnie by było aby wrócić do podstaw np pokazać jak korzystać z podstawowych rzeczy niezbędnych do pokonywania terenu np. zblocza, liny asekuracyjne, pokonywanie trawersów, podjazdów i tego typu różnych rzeczy, co jeszcze by było fajne aby opisywać stare dobra marki które już wyrobiły sobie renomę jako niezawodne sprzęty i są jeszcze wśród nas np. stare Yamahy ,Hondy,Suzuki. Ilość materiału naprawdę mnie zdziwiła i podniosła wysoko poprzeczkę co pewnie cieszy każdego, jak dla mnie gazetka jest :metal: oby więcej takich materiałów i oby więcej chętnych osób wysyłało takie fajne artykuły -podobają mi się zapowiedzi ,co będzie w następnym numerze :)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22.02.2015 09:50
Posty: 224
Imię: Piotrek
Quad: CanAm DS450
Poprzednie quady: Yamaha Raptor 700
PostWysłany: 19.04.2015 09:32 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Można by było stworzyć mapę Polski z miejscami do jazdy w terenie włączając w to tory. Myśle ze można by to podzielić najpierw na województwa i co wydanie dodawać kolejne a na koniec można stworzyć plakat mapę całości.

_________________
QuadGrupa na youtube
Zapowiedź Cross Country Chojna 2017
Zapowiedź Cross Country Żagań 2017


 
Profil WWW
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 19.04.2015 09:55 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
jarecki13 napisał(a):
opisywać stare dobra marki które już wyrobiły sobie renomę jako niezawodne sprzęty i są jeszcze wśród nas np. stare Yamahy ,Hondy,Suzuki.


Przyjacielu, work in progress, work in progress! Poczekaj na następny numer :uśmiech:

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26.07.2012 18:41
Posty: 275
Miejscowość: Bieszczady
Quad: Suzuki Kingquad 750 AXI (2010r)
Poprzednie quady: Buyang FA-D300, CF Moto 500, Arctic Cat 700D, Kymco MXU,...
PostWysłany: 19.04.2015 11:17 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
GoPlayer napisał(a):
Można by było stworzyć mapę Polski z miejscami do jazdy w terenie włączając w to tory. Myśle ze można by to podzielić najpierw na województwa i co wydanie dodawać kolejne a na koniec można stworzyć plakat mapę całości.

Bardzo dobry pomysł! Ja bym dodał również (pod kątem turystyki) mapki z fajnymi legalnymi trasami np, z gminy do gminy (w danym województwie) przez jakieś ciekawe drogi gminne lub drogami zakładowymi, które zostały udostępnione przez LP. Może jakiś dział w gazecie pt. "ATV Turystyk".


 
Profil Gadu-Gadu

Rejestracja: 16.04.2013 09:37
Posty: 27
PostWysłany: 19.04.2015 12:17 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
phoenix napisał(a):
Czy można się jeszcze jakoś załapać na pierwszy numer?
BTW najlepiej jakby był dostępny online...


A ja zapytam jeszcze raz, bo nie dostałem odpowiedzi. Czy można się jeszcze jakoś załapać na pierwszy numer?


 
Profil

Rejestracja: 26.05.2013 20:26
Posty: 2079
Quad: Bashan 250
PostWysłany: 19.04.2015 12:47 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Ja wysłałem przed wczoraj formularz czy jak to się zamawia ale nie wiem czy mi to przyjdzie.Może ktoś wie ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 19.04.2015 14:26 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
śmieszko napisał(a):
jarecki13 napisał(a):
opisywać stare dobra marki które już wyrobiły sobie renomę jako niezawodne sprzęty i są jeszcze wśród nas np. stare Yamahy ,Hondy,Suzuki.


Przyjacielu, work in progress, work in progress! Poczekaj na następny numer :uśmiech:

Tylko nie mów ,że będzie test eigerka :), szkoda że tak mało już jest tych starych dobrych konstrukcyjne quadów- gdzie są stare foremanki,eigeri,vinsony,kodiaczki ;), teraz tylko zostały Can amy bo ciągle coś nowego a reszta Japońców robi ulepszenia raz na 5-7 lat, fajnie jak byś pomyślał o Kingu 700 bo wiem ,że masz i wiem ,że ta konstrukcja była udana i znasz ją na wylot ;) . Pomijając fakt o quadach podobał mi się Twój artykuł i fajnie by było aby właśnie w gazetce były wypisywane wszystkie rajdy te mniej i te bardziej znane bo osobiście o tym co opisywałeś nic nie wiedziałem- może za mało się interesuję rywalizacją ;)


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25.03.2011 14:55
Posty: 1546
Miejscowość: Transylwania, Sacuieu - Hunt the Wolf
Quad: Yes, We CanAm!
PostWysłany: 19.04.2015 14:44 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
Zamiast Kinga stoi Honda poza tym jakbym miał pisać o Kingu to bym musiał opisać swój egzemplarz a on nie był zbyt udany. A co do testu starych quadów to orbitujesz w okół mojego następnego artykułu ale na szczęście nie zgadłeś, więc zapraszam do lektury następnego numeru.

_________________
POZDRAWIAM, MIESZKO



!!!HUNT THE WOLF 4 LIFE!!!


 
Profil Facebook
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27.07.2011 18:41
Posty: 2586
Miejscowość: Dolny Śląsk
Imię: Jarek
Quad: TraktoReX 680 :)
Poprzednie quady: Kawka w ciapki 650
PostWysłany: 19.04.2015 19:31 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
No to czekamy, zostało nie całe dwa miesiące ;)


 
Profil
Quadmania
Quadmania

Rejestracja: 21.01.2015 08:28
Posty: 70
PostWysłany: 19.04.2015 21:47 
Re: QUADMANIA #1/2015 - już jest
dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie :brawo1:
prosimy oczywiście o więcej ;)


jarecki13 napisał(a):
:brawo1: :brawo1: za ilość materiału , co bym dodał -ceny gadżetów które po części opisujecie i fajnie by było aby wrócić do podstaw np pokazać jak korzystać z podstawowych rzeczy niezbędnych do pokonywania terenu np. zblocza, liny asekuracyjne, pokonywanie trawersów, podjazdów i tego typu różnych rzeczy, co jeszcze by było fajne aby opisywać stare dobra marki które już wyrobiły sobie renomę jako niezawodne sprzęty i są jeszcze wśród nas np. stare Yamahy ,Hondy,Suzuki. Ilość materiału naprawdę mnie zdziwiła i podniosła wysoko poprzeczkę co pewnie cieszy każdego, jak dla mnie gazetka jest :metal: oby więcej takich materiałów i oby więcej chętnych osób wysyłało takie fajne artykuły -podobają mi się zapowiedzi ,co będzie w następnym numerze :)


oczywiście mamy w planach serie artykułów na temat jazdy w terenie - potrzebujemy tylko kilku naprawdę dobrych i doświadczonych raiderów gotowych podzielić się swoją wiedzą i doświdczeniem

phoenix napisał(a):
A ja zapytam jeszcze raz, bo nie dostałem odpowiedzi. Czy można się jeszcze jakoś załapać na pierwszy numer?


proszę o przesłanie adresu do wysyłki na adres [email protected] - doślemy gazetę

dziubken napisał(a):
GoPlayer napisał(a):
Można by było stworzyć mapę Polski z miejscami do jazdy w terenie włączając w to tory. Myśle ze można by to podzielić najpierw na województwa i co wydanie dodawać kolejne a na koniec można stworzyć plakat mapę całości.

Bardzo dobry pomysł! Ja bym dodał również (pod kątem turystyki) mapki z fajnymi legalnymi trasami np, z gminy do gminy (w danym województwie) przez jakieś ciekawe drogi gminne lub drogami zakładowymi, które zostały udostępnione przez LP. Może jakiś dział w gazecie pt. "ATV Turystyk".


jest w gazecie dział jeździmy legalnie - w pierwszym numerze opisaliśmy Szarejki i dział jako taki chcemy kontynuować

oczywiście jeśli znacie miejsca / tory / tereny prywatne godne polecenia prosimy o przesyłanie takich informacji, chętnie o nich napiszemy

na koniec jeszcze jedna ważna informacja :
niestety wiele osób wypełniając formularz, zapomniała wpisać takie dane jak np. ulica i numer domu co uniemożliwiło wysyłkę :/
gazetę będzie można otrzymać bezpłatnie m.in. na 1 rundzie Mistrzostw Polski w Stężnicy, na rajdzie Baja w Stalowej Woli
znajdziecie ją też w wielu salonach/serwisach quadowych na terenie całej Polski
w razie problemu z dostępnością prosimy o kontakt na adres : [email protected]


 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 73 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.