Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Cectek Gladiator
Reklama1
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 18.04.2024 11:13



Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Cectek Gladiator 
Autor Wiadomość

Rejestracja: 23.01.2012 11:29
Posty: 22
Quad: Cectek Gladiator 500
Poprzednie quady: Cectek Gladiator 500, Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 10.07.2017 11:13 
Cectek Gladiator
Kupiłem Cecteka - parę lat temu miałem już takiego, stesknilem się i udało się zakupić.

Chcę go trochę popoprawiać - pierwszą sprawą jest:

czujnik pracy wentylatora - poprzedni wlasciciel mówi, że mu się spalił - i skrecil na sztywno kable - teraz wentylator pracuje cały czas- ja chciałbym przywrócić ten czujnik - pytanie do Was - użytkowników - czy ktoś mógłby zrobić fotkę gdzie on powinien być zamontowany oraz abym wiedział jak on ma wyglądać ?

czy może coś z dostępnością części się poprawiło ? gdzie dostać ? bo pamiętam, że swego czasu tylko u importera były i za filtr oleju płaciłem 180 zł...

druga sprawa to urwany sznurek od tego awaryjnego zapalania - nie ma rączki - pewno wleciał do środka - czy można odkręcić ten mechanizm , dorobić rączkę i będzie ok ? czy szukać całego nowego mechanizmu lepiej ?


 
Profil
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04.07.2007 19:36
Posty: 3431
Miejscowość: W-wa
Imię: Paweł
Quad: Renia 1000 XXC
Poprzednie quady: Outlander 800 XT, Kawasaki Brute Force 750i, Dinli Centhor 700
PostWysłany: 10.07.2017 11:24 
Re: Cectek Gladiator
czujnik powinien być na chłodnicy, teoretycznie niedaleko tych skręconych kabli
http://allegro.pl/cectek-gladiator-500- ... 09493.html

nic się nie poprawiło z dostępnością

możesz odkręcić i nawinąć nową linkę i dać rączkę

_________________
zilla 27", hmf 2" end cap, Outlander rear rack, extreme front bumper, 4Xled moto3 off, 2" cvt outlet snorkel, 1,5" wheel spacers, ROX SPEED FX 2" PIVOTING ALUMINUM RISER, HD 4500 winch, canam overfender set, twin air filtr, led rear light


 
Profil

Rejestracja: 23.01.2012 11:29
Posty: 22
Quad: Cectek Gladiator 500
Poprzednie quady: Cectek Gladiator 500, Yamaha Grizzly 700
PostWysłany: 20.07.2017 18:58 
Re: Cectek Gladiator
ten czujnik siedzi w chlodnicy jak fabryczny - kable wokol chlodnicy też wygladaja ok...

może zle się wyrazilem, bo teraz patrze w notatkach - przekaznik wentylatora, a nie czujnik pracy - może w nazewnictwie popelnilem blad i tu jest problem, bo chodzi o inna czesc ?

zauwazylem też , ze w skrzynce bezpiecznikow chyba tam gdzie jest rysunek wentylatora jest bezpiecznik zdemontowany




jeszcze jedno pytanie się mi urodzilo - on nie ma wstecznego na swiatlach z tylu ? bo nic się nie pali, a nawet nie widze,zeby mialo miejsce gdzie...zastanawiam się jak z przegladem będzie skoro swiatla nie ma...

-- dodano 10.07.2017 11:58 --

Image

Image

oto zdjecia skrzynki bezpiecznikow - z jeszcze jakimis przewodami


zaciekawil mnie ten na drugim zdjeciu - co to w ogóle jest ?nie dosc ,ze wypiety to ta skrzynka też ciekawa...

-- dodano 20.07.2017 18:58 --

nikt nic nie wie?

a może jest jakiś posiadacz takiego cecteka i mógłbym prosić o zdjęcie pod fotelem jak to u Was wygląda ? czy taka skrzyneczka w ogóle jest ?


Ostatnio zmieniony przez maateusz 20.07.2017 18:58, edytowano w sumie 2 razy



 
Profil
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Forum style created by Pink Floyd Ringtones|Modified by Daniel.