Polskie Stowarzyszenie Czterokołowców - ATV Polska - Forum - Zobacz temat - Stells czy Segway
Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy Obecny czas: 19.08.2022 09:30

Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Stells czy Segway 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Miejscowość: okolice Lublina
Quad: Honda Rincon 680
PostWysłany: 07.10.2021 09:42 
Re: Stells czy Segway
Robsson napisał(a):
Spoko, luz ;)
Cf520 też bym nie kupił.
Ale spora masa tym jeździ i nie narzeka.....albo nie narzeka tak długo jak nie spróbuje czegoś lepszego :D

Dokładnie tak jak mówisz. Ludzie nie mają porównania a ci, co kierują się tylko "internetami" - powielają to "szaleństwo" :D

Ja jeździłem - bardzo, bardzo nie polecam.

My polecamy koledze to i tamto ale on może nam tylko uwierzyć lub nie.
O ile trwałość można w ten sposób potwierdzić to już resztę trzeba "pomacać" i to bym proponował - pojechać na jakiś spocik, dotknąć jednego, drugiego - nie wiem jakie rejony ale jeśli komuś się chce podjechać pod Lublin to chętnie udostępnię Hondy lub załatwię cf do małego testu ;-)

UNO KLUB POLSKA

Profil Tlen Gadu-Gadu WWW

Quad: bombardier500
PostWysłany: 08.10.2021 12:39 
Dziś dzwoniłem do Perfectmoto can amm commander t3b dostępne będą dopiero w maju. Wie może ktoś gdzie można kupić jeszcze w tym roku.

-- dodano 08.10.2021 13:39 --

Dziś dzwoniłem do Perfectmoto can amm commander t3b dostępne będą dopiero w maju. Wie może ktoś gdzie można kupić jeszcze w tym roku.

Ostatnio zmieniony przez brzozayz, 08.10.2021 12:39, edytowano w sumie 1 raz

Quad: bombardier500
PostWysłany: 24.10.2021 20:19 
A może RM 800 ?

Imię: Mariusz
PostWysłany: 12.04.2022 07:29 
Tak czytam doradcy Glaca i nie wiem co myśleć, każdemu się może może się jeździć dobrze innym quadem, to że Ci się źle siedzi to nie znaczy że osobie niższej czy wyższej nie będzie się dobrze jeździło, to że np cf jest dla Ciebie twardy to nie znaczy że Honda dla innego nie będzie syf bo miękka jak cadilac. Po prostu jesteś przyzwyczajony do Hondy to jak chcesz doradzić to pisz o tym co się podoba w Twojej hondzie językiem korzyści a nie to jest syf, tamto taczki, to znowu coś innego. Osobiście mam segwaya i na to w jaki sposób jeżdże jest ok, a gdybym za nową hondę miał wydać o wiele więcej pieniędzy to chyba musiałbym być nienormalny bo w moim przypadku pewnie kosztowało by mnie to 2x tyle co segway i mógłbym się tylko cieszyć tym że Honda to Honda (poza tym Honda brzydka jak nie wiem :) )

Awatar użytkownika

PostWysłany: 13.04.2022 07:00 
Nic nie wiem o segwayu, ale cf 520 to syf NIESAMOWITY i będę to powtarzał tyle razy ile trzeba :D

UNO KLUB POLSKA

PostWysłany: 13.04.2022 07:12 
A na serwisach i w salonach bardzo chwalą z bezawaryjność, może długi ale ktoś może potrzebuje wygodnie pojeździć po górkach. Napisz proszę dlaczego Twoja Honda to taki cud.

Awatar użytkownika

PostWysłany: 13.04.2022 07:24 
Nie wiem czemu uczepiłeś się tej Hondy... rozmawiamy o cf i innych markach :D
Na serwisach i salonach będą chwalić cf bo to jest biznes. To się sprzedaje bo jest tanie i ma homologację, jest dwuosobowe. Większość ludzi kupuje to jako pierwszy quad albo przesiada się z popierdułek typu Bashan 250 ze spadającym łańcuchem co 1km (piszę bo miałem i wiem jak to "działa").

Nikt nie porównuje cf przed zakupem do innych quadów - np. do wspomnianej Hondy czy Yamahy czy czegokolwiek...

Ja akurat sobie pojeździłem wieloma quadami i wyrobiłem sobie zdanie niecałkowicie jako "subiektywna ocena wg widzimisie" tylko po prostu mówię jak jest. Skoro jedziemy na wyprawę 100km w trudnym terenie, ja dojeżdżam i mógłbym zawracać i jechać bez przerwy kolejne 100 a koledzy na cf-kach po 30km płaczą z bólu i uciekają na asfalt.... to chyba o czymś świadczy.

Ja nikomu nie "każę" kupować Hondy - mówię tylko, że trzeba porównać bo nie zawsze kilka linijek tekstu w broszurce załatwia sprawę...

UNO KLUB POLSKA

PostWysłany: 13.04.2022 07:30 
Weź także pod uwagę fakt iż niektórzy np kupili sobie cf wydali przeszło 30k. a tu jakiś Glaca pisze że to syf, koleś który ma jakąś hondę która nie ma nawet blokady dyferencjału i nadaje się tylko do jazdy latem po leśnych ścieżkach jak jest sucho bo nawet na małym śniegu idzie jak wóz z węglem
[youtube]https://youtu.be/XcukXBHh2Bw[/youtube] .
Tak więc proszę ponownie jeżeli już coś piszesz to porównuj a nie krytykuj.

I absolutnie nie krytykuję Ciebie, pomyśl tylko co chcesz przekazać i w jaki sposób, bo zapewniam że każdy kto ma cf i przeczytał Twojego posta ma Cię za ......

Awatar użytkownika

PostWysłany: 13.04.2022 07:43 
Moglibyśmy to ciągnąć w nieskończoność - może po prostu pojedźmy gdzieś wspólnie, dobierzmy kogoś z cf-520 i w miłej atmosferze poróbmy porównania :D

UNO KLUB POLSKA

Quad: Outlander
Poprzednie quady: Renegade, Sportsman, Kingquad, Grizzly, CFmoto, Kymco
PostWysłany: 13.04.2022 08:38 
Macie problem.... ;)
Quadów jest tyle że każdemu wystarczy wg potrzeb. Byle portfel dawał rade.
I to jest słowo klucz - potrzeby.
Jeden będzie zadowolony z Kymco MXU 300 innemu renegat 1000r po chwili zacznie się nudzić.
Ale jedno jest pewne - ocena quadów zmienia się wraz z doświadczeniem.
Osobiście uważam że spośród maszyn popularnych na rynku (popularnych w dłuższym okresie znaczy z jakiś powodów wybieranych przez większość środowiska/ i to nie jest tylko ich cena) nie ma quadów złych. Są najwyżej źle dobrane pod potrzeby użytkownika.
Złe to są konkretne pechowe sztuki bardziej. Bo złe konstrukcje rynek sam eliminuje.
Jeden jeździ turystycznie, drugi średnio zaawansowanie inny ostro, jeden lubi szybko, inny technicznie, jeden lubi błoto , drugi trialową techniczną zabawę....off road ma mnóstwo twarzy.
W zależności od przeznaczenia każdy quad ma swoje plusy i minusy (poza renatą :D ;) ).
Ważne aby odpowiednio go dopasować pod siebie.
Ale żeby to właściwie zrobić trzeba kilku różnych spróbować.
A że quad to nie żona, można sprzedać, kupić inny.
A zdobytego doświadczenia nikt nam nie odbierze.

Ostatnio zmieniony przez Robsson 13.04.2022 08:40, edytowano w sumie 2 razy

PostWysłany: 13.04.2022 08:39 
Właśnie tak jest. Amen

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 69 gości