Cześć
Kymco Maxxer 300 to dobry quad na początek.
Do jego bolączek zaliczył bym to, że jest wąski przez co bardzo wywrotny.
Dystanse poszerzające załatwiają sprawę.
Drugi jego mankament to mały prześwit pod tylnym wahaczem co powoduje dość częste zawieszanie się np. na piasku lub śniegu.
Z napraw elektrycznych to wymieniałem stator, regulator napięcia i cewkę a z napraw mechanicznych to zębatka tylna na frezie się wyrobiła i był luz.
Dwa łożyska osi tył oraz dwa w prawym kole bo są po dwa w wahaczu tył jak i w piaście przód. Wymieniałem także tulejka stalowa x 1, tulejka teflonowa x 2, uszczelniacz x 2 o się nazywa zestaw naprawczy wahacza tył jak się nie mylę

. Linka prędkościomierza mi ze dwa razy pękła i to tyle rzeczy wymieniłem w tym quadzie przez 6 lat użytkowania, przejechane ponad 14500km. Skrzynia zachowywała się dobrze quad miał dość sporo mocy wiadomo bez szału to tylko 300cc, ale daje rade.
Podsumowując mogę tego quada polecić na początek bo to automat i jest stosunkowo mało awaryjny.