ATV Polska
A A A

KENNY Festival IV edycja

Biuro ATV POLSKA 23.08.2009
[b]Jedna z największych imprez MX i ATV w Europie, czwarta edycja Kenny Festival odbędzie się w Reygades na południu Francji już 5 i 6 września tego roku.[/b] Jak zawsze organizatorzy obiecują emocje na najwyższym poziomie – na torze pojawią się profesjonalni zawodnicy i amatorzy z całej Europy. Zmagania rozpoczną się już od 8 rano w sobotę [b]5 września[/b] i potrwają do 18.00 dnia następnego. Przewidzianych jest ponad 85 wyścigów w 14 kategoriach. Przewidziano także kategorie startowe dla poszczególnych marek – Suzuki, Honda, Yamaha czy HVA.


Na imprezie zobaczycie takie gwiazdy jak [b]Rémi Bizouard, Morgan Carlson, Christophe Bruand, Cyril Porte, Timotei Potisek, Michael Pichon, Cyril Despres, a także słynny ‘H-Bomb’ team, jeżdżący ATV.[/b] Przyjedzie także jeżdżący dla Kenny Łukasz Lonka oraz jego ojciec Jacek.Ponadto otrzymacie szansę obejrzenia sprzętów, które wystawią na terenie Kenny Festival wszystkie liczące się w branży marki – m.in. Yamaha, Honda, Kawasaki, Suzuki, KTM, HVA, Polaris, TGB, Kymco czy Arctic Cat.
Ponadto dla wszystkich przybyłych zorganizowana będzie, jak co roku, AMV Qadrezienne, dzięki której będzie można poznać francuską regionalną kulturę i kulinaria, a potem bawić się do rana przy muzyce serwowanej przez słynnego DJ’a Fou. Zapowiada się impreza w niezłym stylu. Wpadnijcie zatem do Reygades w pierwszym tygodniu września – na pewno nie pożałujecie.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');