ATV Polska
A A A

Klasyfikacja marki Can-Am 2018

Biuro ATV POLSKA 29.10.2018

Oto jak wygląda Klasyfikacja marki Can-Am, w Przeprawowych Mistrzostwach i Pucharze Polski ATV PZM: pierwsze trzy zespoły z klas Extreme i Adventure otrzymały wspaniałe nagrody od firmy Taurus Sea Power, polskiego importera pojazdów Can-Am oraz BRP, a także Sponsora Tytularnego sezonu 2018. Najlepszym zawodnikiem sezonu jeżdżącym quadem Can-Am w klasie Extreme okazał się zawodnik ze Szwecji – Fredrik Back, na drugim miejscu uplasował się Marcin Kałuża, a trzecie miejsce zdobył Rafał Maślanka. Duet Gołębiewski / Gemza wygrał natomiast w klasyfikacji Can-Am Adventure. Drugie miejsce zdobyli Tomasz Skowroński i Tomasz Jasiewicz, a trzeci zestaw nagród marki Can-Am odebrali Litwini - Raudeliunas / Borisevicius. Zespoły z klas Extreme i Adventure otrzymały wspaniałe nagrody od firmy Taurus Sea Power, polskiego importera pojazdów Can-Am oraz BRP, a także Sponsora Tytularnego sezonu 2018.