ATV Polska
A A A

Relacja z Supermoto w Suwałkach (2.07.2005r.)

Biuro ATV POLSKA 04.07.2005
W minioną sobotę, tj. 02.07.2005 w Suwałkach odbyła się III Runda Supermoto Quadów. Pomimo dużej odległości, jaką zawodnicy musieli pokonać, na stracie ustawiło się 13 maszyn: 10 klasyfikowanych do klasy Open i 3 do Młodzików. Po raz pierwszy w historii tej dyscypliny wystartowało dwóch zawodników z Estonii: z nr 8 Toovis Martin (Sohui MK) oraz z nr 46 Lohmus Aivar (QUAD MK).
Na torze rozegrała się gorąca rywalizacja, która nie pozwalała ani na chwilę oderwać wzroku od toru...


W klasie Młodzik wygrał rewelacyjnie jeżdżący Michał Pachucki zbierając komplet 50 pkt, tuż za nim do mety dojechał Piotr Majkowski (44 pkt) - obaj są zawodnikami ATV Polska. Na trzecim miejscu zawody ukończył debiutujący w tej dyscyplinie Filip Lubka (Motoklub Oborniki).
W klasie Open, tradycyjnie już chyba, na najwyższym podium stanął Paweł Sobczyk (EXTEAM Polska), tuż za nim Marcin Grochowski ATV Polska, który z zawodów na zawody jeździ coraz lepiej. Trzeci w tej klasie to Grzegorz Brzozowski (GKM Bałtyk), który na starcie miał problemy techniczne ze sprzętem i w każdym biegu musiał odrabiać dość duże straty, by w rezultacie znaleść się w czołówce.
Nie można zapomnieć o pozostałych zawodnikach: Sawa Marcin (KM "Cross"), Stelmaszyk Jacek (MK Oborniki), Kowalski Kazimierz (ATV Polska), Dubiec Jarosław (MK Oborniki), Zińczuk Adam (Quercus), Człapski Grzegorz (EXTEAM Polska) oraz wspomniani już wcześniej zawodnicy z Estonii: Toovis Martin i Lohmus Aivar.
Wszyscy zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom jazdy a zawody z pewnością pozostaną na długo w pamięci zarówno zawodnikom jak i kibicom.
', 'atvpolska.pl'); ga('send', 'pageview');